Lapkričio 29 d. Čagčarane, kur įsikūrę Lietuvos vadovaujamos Afganistano Goro provincijos atkūrimo grupės kariai, vyko grupės vadų pasikeitimo ceremonija. Antroji provincijos atkūrimo grupė (PAG), vadovaujama pulkininko Gintaro Ažubalio, perėmė misijos vykdymą.
Iškilmingos rikiuotės metu tarnybą Afganistane baigiančios pirmosios Goro provincijos atkūrimo grupės vadas pulkininkas Gintautas Zenkevičius padėkojo kariams už puikiai atliktą tarnybą bei pasidžiaugė, kad visos operacijos vyko sklandžiai, kad visi kariai sveiki sugrįžta į namus.
Ceremonijoje dalyvavęs Lietuvos kariuomenės Lauko pajėgų vadas brigados generolas Arvydas Pocius taip pat dėkojo pirmosios grupės kariams už profesionalią bei sėkmingą tarnybą, o juos pakeisiančios antrosios grupės kariams linkėjo sėkmės tęsiant Goro provincijos atkūrimo misiją.
Misiją Afganistane baigusios grupės kariams ceremonijos metu taip pat įteikti NATO ne penktojo straipsnio medaliai už tarnybą tarptautinių saugumo paramos pajėgų (angl. ISAF) Afganistane sudėtyje.
Į Lietuvą misiją baigusios pirmosios Goro provincijos atkūrimo grupės kariai grįš gruodžio mėnesio pradžioje.
Lietuvos vadovaujamos Afganistano Goro provincijos atkūrimo grupės atstovas spaudai vyresnysis leitenantas Ričardas Uzelka.