Lapkričio 28 d. Lietuvos kariuomenės Lauko pajėgų vadas brigados generolas Arvydas Pocius ir jį lydinti delegacija išvyko į Afganistaną, kur dalyvaus Goro provincijos atkūrimo grupių pasikeitimo ceremonijoje.
Šią savaitę Čagčarane antroji provincijos atkūrimo grupė, vadovaujama pulkininko Gintaro Ažubalio, galutinai perims vadovavimą misijai. Gruodžio pradžioje visi pulkininko Gintauto Zenkevičiaus vadovaujamos misiją baigusios pirmosios grupės kariai grįš į Lietuvą.
Trijų dienų vizito metu brg. gen. A. Pocius susitiks su NATO vadovaujamų tarptautinių saugumo paramos pajėgų (ISAF) vadovybe, Afganistano nacionalinės armijos vadais, dalyvaus oficialioje tarptautinės misijos pamainų pasikeitimo ceremonijoje.
Kartu su Lauko pajėgų vadu į Afganistaną išvyko Lauko pajėgų štabo viršininko pavaduotojas logistikai pulkininkas leitenantas Klaidas Tolys, Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo mechanizuotojo pėstininkų bataliono vadas pulkininkas leitenantas Vilmas Šatas, kiti karininkai bei likę antrosios provincijos atkūrimo grupės kariai.
Lietuvos kariuomenės Lauko pajėgų sekretoriato vyr. specialistė ryšiams su visuomene Danguolė Bičkauskienė, tel. 8 5 2785 094, mob. 8 686 06265.