Lapkričio 5 d. Didžiojo Lietuvos etmono Jonušo Radvilos mokomojo pulko kariai kartu su Ruklos J. Stanislauskio vidurinės mokyklos dailės būrelio moksleiviais dalyvaus dailiosios keramikos dirbinių lipdymo iš molio akcijoje „Kartu – mes jėga”.
Tautodailininkės Vandos Bartkevičienės vadovaujami moksleiviai ir privalomosios pradinės karo tarnybos kariai visą šeštadienį Mokomojo pulko salėje iš molio lipdys dirbinius. Šioje akcijoje dalyvaus maždaug trisdešimt moksleivių ir karių.
Karių ir moksleivių keramikos dirbiniai bus eksponuojami Jonavos kultūros centre. Parodą planuojama atidaryti Lietuvos karių dienos išvakarėse – lapkričio 22 d.