Spalio 25-27 d. už infrastruktūrą ir įsigijimus Krašto apsaugos sistemoje atsakinga Krašto apsaugos ministerijos sekretorė Jūratė Raguckienė dalyvaus NATO šalių ginkluotės direktorių konferencijoje (CNAD – angl. Conference of National Armaments Directors) Briuselyje.
Susitikimo metu planuojama aptarti kovos prieš terorizmą priemones, taip pat bendrų NATO ginkluotės projektų raidą. NATO siekia sukurti Aljanso sausumos stebėjimo sistemą, kuri suteiktų NATO kariniams vadams išsamius duomenis apie situaciją kovos lauke. Tuo pačiu NATO ketina sustiprinti Aljanso oro gynybos pajėgumus ir sukurti dislokuojamą priešraketinės gynybos sistemą, galinčią apsaugoti NATO karius nuo trumpojo ir vidutinio nuotolių raketų. Planuojama, kad abiem ginkluotės sistemomis NATO kariai galės pradėti naudotis nuo 2010 m.
NATO ginkluotės direktorių konferencija – tai Aljanso struktūra, atsakinga už NATO šalių bendradarbiavimą ginkluotės srityje. Susitikimų metu, taip pat įkurtose nuolatinėse darbo grupėse nustatomi standartai ir techniniai reikalavimai pajėgoms, didinantys šalių pajėgų gebėjimą veikti kartu, svarstomi bendri ginkluotės projektai, plėtojamas bendradarbiavimas kuriant ir dalinantis gynybos technologijomis. NATO šalių ginkluotės direktorių konferencija rengiama reguliariai – du kartus per metus.