Spalio 1 d. Lietuvos kariuomenės Garbės sargybos orkestras dalyvaus tarptautiniame karinės muzikos festivalyje „Herning Tattoo 2005” Herningo mieste, Danijoje.
Kaip sakė Garbės sargybos orkestro kapelmeisteris dimisijos majoras Justinas Jonušas, į festivalį Danijoje orkestras vyksta jau antrą kartą. Pirmą kartą šiame festivalyje orkestras grojo prieš 10 metų, Varde miestelyje. Lankymosi Danijoje metu orkestras koncertuos ir kituose Danijos miestuose. Šių metų festivalyje dalyvaus kariniai orkestrai iš Lietuvos, Belgijos, Danijos, JAV, Norvegijos, Prancūzijos, Škotijos, Švedijos, Vokietijos.
Lietuvos kariuomenės Garbės sargybos orkestras buvo įkurtas 1991 m. Pagrindinė orkestro užduotis – dalyvauti Lietuvos kariuomenės iškilminguose ceremonialuose, aukštų užsienio svečių oficialiuose sutikimuose, valstybinių švenčių renginiuose. Orkestras taip pat aktyviai koncertuoja visuomenei, per metus surengia 130 pasirodymų. Nuo pat įsikūrimo pradžios orkestras sėkmingai dalyvauja tarptautiniuose festivaliuose, grojo beveik visose NATO valstybėse, Lietuvos kariuomenės 80-mečio proga buvo pakviestas koncertuoti NATO būstinėje Briuselyje. Taip pat orkestras dalyvauja NATO šalių karinių orkestrų festivaliuose.