Rugsėjo 19 d. Šiaulių karinį aerodromą pasiekė Danijos neatlygintinai perduota priešgaisrinė technika. Maždaug 100 tūkst. eurų vertės technika nupirkta Danijos vyriausybės lėšomis.
Oro policijos misijoje praėjusiais metais dalyvavę danų kariai išvykdami Šiaulių kariniam aerodromui paliko tris priešgaisrines gelbėjimo mašinas, tačiau išsivežė naudotą techniką, pažadėję trūkstamą įrangą parūpinti vėliau. Lietuvą pasiekusiame siuntinyje – pjaustymo-karpymo įranga, oro pagalvės, pompos, kt.
Iki šiol oro policijos misijos priešgaisrine apsauga rūpinasi bendros civilinės Šiaulių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos, Aviacijos bazės ir misijoje dalyvaujančių šalių priešgaisrinės pajėgos. Nuo kitų metų pradžios planuojama, kad šias užduotis perims šiuo metu Aviacijos bazėje Šiauliuose kuriama gaisrininkų brigada.