Rugsėjo 16 d. Kauno Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono kariai talkins bendrovės „Energija” darbininkams tiesiant dujotiekio atšaką Kaunas–Šakiai.
Kariai padės per Nevėžį ties Užliedžiais (Kauno r.) pergabenti maždaug 40 tonų svorio ir apie 100 metrų ilgio vamzdį. Pergabenimo operacijoje dalyvaus 12 Inžinerijos bataliono karių, vadovaujamų jaunesniojo puskarininkio Jono Vaidoto.
Perkėlimo darbų išvakarėse, rugsėjo 15 d. upėje kariai išskleis 100 tonų keliamosios galios pontoninį keltą. Keltu ir sunkiasvore technika kariai ir „Energijos” darbininkai vamzdį perkels į kitą Nevėžio krantą.
Inžinerijos bataliono kariai jau apžiūrėjo darbų vietą ir, j. psk. J. Vaidoto žodžiais, operacija gali užtrukti maždaug 4 valandas.
Pastaba žurnalistams. Rugsėjo 16 d. darbų pradžia planuojama 8.00 val. Žurnalistai, norintys stebėti operaciją, prašomi kreiptis į vyr. ltn. Darių Mikalauską, mob. 8 657 84 128.
Dėl papildomos informacijos taip pat galima kreiptis į bendrovės „Energija” atstovą Juozą Paplauską, mob. 8 618 75 277.