Rugsėjo 7 d. Krašto apsaugos ministerijos sekretorė Jūratė Raguckienė Vašingtone (JAV) dalyvaus konferencijoje „Bendroji gynyba 2005” (angl. ComDef 2005). Šių metų konferencijos tema – „Tarptautinio gynybinio bendradarbiavimo transformacija ir naujosios realijos”.
Konferencijoje bus aptariamos gynybinio bendradarbiavimo ateities programos, tarptautinis bendradarbiavimas įsigijimų srityje, koalicijų, gynybos struktūrų modernizavimas. Taip pat bus aptartos naujos grėsmės taikai, santykiai su susirūpinimą keliančiomis valstybėmis.
Pranešimus konferencijoje skaitys JAV Gynybos departamento, JAV Valstybės departamento, JAV Senato, taip pat Izraelio, Australijos, Prancūzijos, Italijos, Kanados ambasadų Jungtinėse Amerikos Valstijose atstovai.
Konferencija „Bendroji gynyba” rengiama nuo 1987 m. Šiais metais ji bus surengta 23-ąjį kartą.
Rugsėjo 8 d. taip pat numatyti sekretorės J. Raguckienės darbiniai susitikimai su JAV Gynybos departamento bei JAV karinės paramos teikimą koordinuojančios Gynybinio ir saugumo bendradarbiavimo agentūros atstovais.