Rugsėjo 6 d. krašto apsaugos ministras Gediminas Kirkilas lankėsi Kaune. Vizito metu jis susitiko su miesto meru Arvydu Garbaravičumi, apsilankė Vytauto Didžiojo karo muziejuje ir 6-ajame forte.
„Krašto apsaugos ministerija norėtų savo globon perimti Karo muziejų ir taip atstatyti istorinę teisybę”, – sakė ministras.
Karo muziejus buvo įsteigtas 1921 m. ir iki 1941 m. priklausė tuometinei Krašto apsaugos ministerijai. Šiuo metu muziejaus steigėja yra Kultūros ministerija.
Ministro teigimu, taip pat yra planų kurti karinės technikos muziejų. Kauno meras kaip vieną iš galimų muziejaus vietų siūlo Kauno 6-ąjį fortą, kurį ministras savo vizito metu ir aplankė.
Tel. 2735 520, mob. 8 616 26 940.