Rugpjūčio 23 d. prie Krašto apsaugos ministerijos bus iškilmingai sutinkama Lietuvos kariuomenės krepšinio rinktinė, pasaulio kariškių krepšinio čempionate Samaroje (Rusijoje) iškovojusi sidabro medalius.
Vicečempionus pasitiks krašto apsaugos ministras Gediminas Kirkilas, kariuomenės vadovybė. Rinktinės nariams bus įteikti padėkos raštai ir suvenyrai.
Šeštadienį pasibaigusiame pasaulio kariškių čempionate Lietuvos rinktinė po įtemptos kovos pralaimėjo čempionės titulą apgynusiai Rusijos ekipai.
Lietuvos rinktinėje šiame čempionate žaidė Krašto apsaugos savanorių pajėgų kariai Nerijus Anskinas, Sigitas Kažukauskas, Kęstas Butkus, Darius Kurmis, Osvaldas Mačernis, Andrius Mažutis, Eimantas Narušis, Vaidas Pažemeckas, Martynas Slivskis, Vaidas Trepočka. Rinktinės kapitonas – kapitonas Marius Kugauda, vyriausiasis treneris – vyresnysis leitenantas Mindaugas Kildišius.
Samaroje vykusios pirmenybės surengtos 47-ąjį kartą. Praėjusiais metais Kroatijoje vykusiose pirmenybėse Lietuvos kariškių krepšinio rinktinė iškovojo 4-ąją vietą.
Pastaba žurnalistams. Prie ministerijos (Totorių g. 25/3) Lietuvos kariškių krepšinio rinktinė sutinkama 9.00 val. Vėliau rinktinės sutikimo ceremonija vyks ministerijos Juodojoje salėje (I aukštas).
8.45 kariškius Vilniaus geležinkelio stotyje pasitiks Krašto apsaugos savanorių pajėgų (KASP) vadas pulkininkas leitenantas Antanas Plieskis ir KASP orkestras.