Liepos 31 d., sekmadienį, Lietuvos vadovaujamos Afganistano Goro provincijos atkūrimo grupės (PAG) stovykloje buvo aukojamos Šv. Mišios už šiame krašte tarnaujančius karius ir jų artimuosius.
Karius maldai pakvietė mėnesiui į Afganistaną atvykęs Tauragės įgulos kapelionas kapitonas Remigijus Monstvilas. Jis perdavė kariams linkėjimus nuo vyriausiojo karo kapeliono pulkininko Juozo Gražulio.
Tačiau Šv. Mišiose galėjo dalyvauti ne visi PAG tarnaujantys kariai. Nemažai karių vykdė savo kasdienines užduotis: ruošėsi patruliui, ėjo į sargybą. „Mišias aukosiu kiekvieną sekmadienį, tad tie kariai, kurie negalėjo ateiti į koplyčią šiandien, galės tai padaryti po savaitės,” – sakė kapelionas kpt. R. Monstvilas.
PAG koplytėlė – tai kariška palapinė, kur pastatytas mažas altorius ir sustatytos kėdės. Tokioje neįprastoje aplinkoje kapelionas aukoja mišias jau nebe pirmą kartą – pavasarį jis lankė Lietuvos Didžiojo kunigaikščio Kęstučio motorizuotojo pėstininkų bataliono karius, tarnaujančius Irake.
Lietuvos vadovaujamos Afganistano Goro provincijos atkūrimo grupės atstovas spaudai vyr. ltn. Ričardas Uzelka, Čagčaranas.