Birželio 22 d. Krašto apsaugos ministerijoje iškilmingos ceremonijos metu ministras Gediminas Kirkilas ir kariuomenės vadas generolas majoras Valdas Tutkus trims karininkams prisegė pulkininko leitenanto antpečius.
Pulkininko leitenanto laipsnis suteiktas Vilmui Šatui, Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo mechanizuotojo pėstininkų bataliono vadui, Gintarui Smaliukui, Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos kapitonų kursų viršininkui, Gintautui Juciui, Judėjimo kontrolės centro viršininkui.
„Jūsų laipsniai užsitarnauti sunkia ir garbinga tarnyba”, – sveikindamas naujuosius pulkininkus leitenantus sakė kariuomenės vadas gen. mjr. Valdas Tutkus.