Birželio 1 d. Karaliaus Mindaugo motorizuotajame pėstininkų batalione vyks dalinio kovinės vėliavos perdavimo ceremonija. Dvejus metus batalionui vadovavęs majoras Andriejus Grachauskas oficialioje ceremonijoje vėliavą perduos štabo viršininkui majorui Mantui Paškevičiui, kuris, iki bus paskirtas naujas vadas, laikinai vadovaus daliniui.
Mjr. Andriejus Grachauskas nuo birželio pradžios išvyksta į misiją Afganistane, kur vykdys Lietuvos vadovaujamos provincijos atkūrimo grupės štabo viršininko pareigas.
Tarnybą krašto apsaugos sistemoje mjr. A.Grachauskas pradėjo nuo 1992 metų Vaidoto motodesantinio pėstininkų bataliono būrio vadu. Karaliaus Mindaugo motorizuotojo pėstininkų batalione tarnavo nuo 2003 metų spalio 3 d. Majoras yra dalyvavęs tarptautinėse operacijose Kroatijoje bei Bosnijoje ir Hercogovinoje.
Vėliavos perdavimo ceremonijoje dalyvaus Motorizuotosios pėstininkų brigados „Geležinis Vilkas” vadovybė, brigados batalionų vadai.
Žurnalistų dėmesiui: Vėliavos perdavimo ceremonija vyks birželio 1 d. 14.00 val. Karaliaus Mindaugo motorizuotajame pėstininkų batalione Pajuostyje, Panevėžio r. Dėl papildomos informacijos kreiptis į ltn.Dalią Grigaravičienę tel. 8 (45) 463715, mob.8-686-69213;