Gegužės 24 d. Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos ramovėje vykusiame tradiciniame sportinių ir estradinių šokių fakultatyvo baigiamajame vakare-konkurse I laipsnio diplomą pelnė Karo akademijos II kurso kariūnė Neringa Plečkaitytė ir to paties kurso kariūnas Remigijus Zavackis.
Antrąją vietą užėmė Vilniaus universiteto (VU) studentė Lina Tauraitė ir kariūnas Rokas Pauliukaitis. Tretieji liko VU studentė Vaiva Motėjūnaitė ir kariūnas Mindaugas Birgola.
Šie šokėjai, geriausiai sušokę valsą, rumbą, tango, fokstrotą, ča ča ir rokenrolą, nurungė kitas 19 šokėjų porų. Šokėjų pasirodymus vertino profesionalių choreografų ir šokėjų komisija: , klubo „Ratuto” šokėja Gabrielė Dingelytė, choreografė Gaudrė Kazlauskaitė, Karo akademijos absolventas ltn. Giedrius Krasauskas, klubo „Vėtrungė” šokėja Laura Rakštytė. Komisijos pirmininkas – choreografas Kęstutis Vaitiekus. Konkursą stebėjo l.e. Karo akademijos viršininko pareigas plk. Algimantas Vyšniauskas ir l.e. viršininko pavaduotojo-štabo viršininko pareigas mjr. Povilas Ivanovas.
Jau dešimti metai antro kurso kariūnai metus lanko šokių fakultatyvą, kuriam vadovauja choreografas Vaidotas Januškevičius. Kariūnai mokomi šokti valsą, tango, fokstrotą, kvikstepą, rumbą, sambą, rokenrolą, ča ča ir kitus šokius. Šokėjų partnerės – Vilniaus aukštųjų mokyklų studentės.
Vaidotas Januškevičius jau šeštus metus vadovauja estradinių ir sportinių šokių būreliui. Būrelio šokėjai kartu su kitais Karo akademijos meno kolektyvais vyksta koncertuoti į įvairius karinius dalinius, mokyklas, gimnazijas, aplanko pačius tolimiausius šalies miestus ir miestelius.
Ramovės viršininkas Vytautas Minkevičius.
Meno vadovas-choreografas Vaidotas Januškevičius.