Divizijos generolo Stasio Raštikio puskarininkių mokykla mokymo tikslams gavo amerikiečių gamybos visureigius automobilius HMMWV M1025A2 ir HMMWV M1097A2. Šių metų gegužės 16 – 20 d. vyko pirmieji visureigių HMMWV vairuotojų kursai. Puskarininkių mokykla yra pirmoji Lietuvoje mokymo įstaiga, kurioje organizuojami mokymai vairuoti šią modernią ir įvairiose tarptautinėse misijose dažnai naudojamą transporto priemonę.
Kursų metu visureigiai HMMWV važiavo žygio kolonoje, įveikė vandens kliūtis, sunkiai išvažiuojamus smėlynus, miškus, pelkes. Būsimieji visureigių vairuotojai susipažino su automobilių sandara, eksploatacijos ir priežiūros reikalavimais.
Pirmą kartą už visureigio vairo sėdėjusiems vairuotojams HMMWV paliko patikimos ir patvarios transporto priemonės įspūdį.