Pirmadienį, balandžio 25 d., Kauno įgulos karininkų ramovės Prezidento kambaryje bus oficialiai įsteigtas Lietuvos kariuomenės generolų klubas. Generolų klubo steigėjai yra dešimt aktyviosios tarnybos bei atsargos generolai ir admirolai.
Generolų klubas – tai asociacija, kurios tikslas suburti Lietuvos kariuomenės generolus, formuoti karininkų bendruomenę, kuri remtųsi atviros demokratinės visuomenės vertybėmis, ugdytų valstybinį požiūrį tarp karininkų, stiprintų Lietuvos kariuomenę.
„Generolų klubo nariai skatins ir padės Lietuvos kariuomenės karininkams realizuoti jų profesinius įgūdžius bei patirtį, prisidės prie Lietuvos karininkijos ugdymo ir švietimo,” – sakė Lietuvos kariuomenės vadas, generolas majoras Valdas Tutkus, kuris yra vienas iš Generolų klubo steigėjų.
Lietuvos kariuomenės generolų klubo steigėjai yra generolas majoras Valdas Tutkus, atsargos generolas majoras Jonas Andriškevičius, atsargos generolas majoras Jonas Algirdas Kronkaitis, atsargos flotilės admirolas Raimundas Saulius Baltuška, brigados generolas Česlovas Jezerskas, brigados generolas Vitalijus Vaikšnoras, brigados generolas Arvydas Pocius, flotilės admirolas Kęstutis Macijauskas, brigados generolas Edvardas Mažeikis, brigados generolas Algis Vaičeliūnas.