Kovo 24 d. Kauno įgulos karininkų ramovėje (A. Mickevičiaus g. 19, Kaunas) vyks trečiasis kariuomenės šachmatų taurės turnyras, skiriamas brigados generolui Antanui Gustaičiui atminti. Turnyre dalyvauja tiek Krašto apsaugos sistemos kariai, tiek civiliai tarnautojai.
Turnyre bus žaidžiama pagal FIDE „Greitųjų šachmatų” taisykles, 9 ratų šveicariškąja sistema, t.y. kiekvienam dalyviui teks sužaisti po 9 partijas. Partijai skiriama 15 minučių .
Turnyro vyriausiasis teisėjas – tarptautinis didmeistris Algimantas Butnorius.
Renginį organizuoja Kariuomenės sporto klubas kartu su brigados generolo A. Gustaičio šachmatų klubu. Šis šachmatų klubas, įkurtas Lietuvos kariuomenės karininkų, veikia prie Kauno karininkų ramovės.
Brigados generolo Antano Gustaičio šachmatų taurės turnyras pirmą kartą surengtas 2002 m. rudenį. Tąkart turnyre dalyvavo 12 komandų (59 žaidėjai).
Brg. gen. Antanas Gustaitis (1898–1941) vadovavo nepriklausomos Lietuvos karo aviacijai. 1922 m. tapo Kauno miesto ir pirmuoju Lietuvos šachmatų čempionu.