Kovo 15-17 d. Lietuvos karo akademijoje Vilniuje vyks kariuomenės bokso čempionatas.
Čempionate dalyvaus pusšimtis karių iš Mokomojo pulko, Karaliaus Mindaugo motorizuotojo pėstininkų bataliono, Karo akademijos, Karinių jūrų, Karinių oro pajėgų, Krašto apsaugos savanorių pajėgų, Gynybos štabo. Po vieną atstovą atsiųsti planuoja Lauko pajėgų štabas, Mokymo ir doktrinų valdyba.
Kariai kovos dešimtyje svorio kategorijų. Vyriausiasis čempionato teisėjas – buvęs Europos bokso čempionas, savanoris kūrėjas Juozas Juocevičius. Pirmąsias-trečiąsias vietas iškovoję kariai bus apdovanoti medaliais ir diplomais; geriausiai pasirodžiusiai komandai – įteikta taurė.
Praėjusių metų kariuomenės bokso čempionate geriausiai pasirodė Karaliaus Mindaugo motorizuotojo pėstininkų bataliono (Panevėžio r.) komanda, kuriai atstovavo olimpietis Jaroslavas Jakšto. Šių metų čempionate Karaliaus Mindaugo bataliono komandai taip pat atstovaus leitenantas J. Jakšto.
Praėjusių metų čempionate kovojo 62 dalyviai.