Kovo 12 d. Karinių jūrų pajėgų (KJP) karo laivų flotilėje svečiuosis apie 50 studentų ateitininkų iš šv. Kazimiero parapijos Klaipėdoje.
Šeštadienį, iš karto po pamaldų šv. Kazimiero parapijoje, ateitininkai bus pakviesti apsilankyti KJP karo laivų flotilėje. Čia ateitininkams bus surengta ekskursija po karo laivus – fregatą „Žemaitis” ir minų medžiotoją „Kuršis”; kariai papasakos apie pajėgų istoriją, karo laivus, jų pagrindines užduotis ir tikslus, karišką tarnybą. Lankytojai taip pat turės progą susipažinti su jūreivių buitimi.
Praėjusiais metais KJP karo laivų flotilę aplankė daugiau nei 2 tūkst. svečių. Karinių jūrų pajėgų karius lankė kariai iš kitų kariuomenės dalinių, globos namų auklėtiniai, moksleiviai. KJP visad mielai priima norinčiuosius supažindina su karo laivais, jūreiviška buitimi ir tarnyba.