Po Vasario 16-osios iškilmių į paskaitas grįžo visi Respublikinėje tuberkuliozės ir infekcinių ligų universitetinėje ligoninėje ir Vilniaus įgulos ambulatorijoje gydyti Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos kariūnai. (Istorijos pradžia čia)
Pasak Vilniaus įgulos ambulatorijos viršininkės kpt. Ilonos Pliadienės, visi kariūnai jaučiasi gerai, geria jogurtą disbakteriozės profilaktikai. Gydytojos nuomone, tolesnių komplikacijų salmoneliozė sukelti neturėtų.
Prasidėjus masiniams susirgimams Akademijos vadovai nedelsdami pradėjo visų Mitybos organizavimo skyriaus darbuotojų ir maisto gamybos technologijos procesų tarnybinį patikrinimą. Ekstremalių sveikatai situacijų centro specialistai surašė visuomenės sveikatos saugos patikrinimo aktą, kuriame nurodė sugriežtinti valgykloje šviežios mėsos paruošimo, pusgaminių bei patiekalų gamybos technologijos procesų kontrolę. Taip pat nurodyta sugriežtinti visų valgyklos maisto paruošimo bei sandėliavimo patalpų higieninį-priešepideminį režimą.
Laikinai einančio Karo akademijos viršininko pareigas plk. Algimanto Vyšniausko teigimu, į visas specialistų pastabas atsižvelgta.