Sausio 19 d., apie vidudienį, eilinių pratybų metu Gaižiūnų poligone, Jonavos raj., Vytauto Didžiojo jėgerių bataliono profesinės karo tarnybos karys patyrė traumą.
Per įvykio vietoje atliktą pirminę medicininę apžiūrą ant odos buvo matyti tik įbrėžimas. Kauno Raudonojo kryžiaus ligoninėje padarius rentgeno nuotrauką buvo pastebėtas nedidelis svetimkūnis. Ambulatoriškai buvo pašalinta 3 cm gylyje įstrigusi nedidelė, kelių milimetrų dydžio metalinė skeveldra. Iškart po operacijos karys buvo išleistas namo.
Šiuo metu karys jaučiasi gerai, jo sveikatai pavojaus nėra. Jis vėl rikiuotėje.
Batalione atliekamas tarnybinis patikrinimas, kurio metu bus nustatyta, ar nebuvo pažeisti pratybų saugumo technikos reikalavimai.