Sausio 14–15 dienomis vyks žygis „Klaipėdos sukilimo dalyvių keliais” Klaipėdos krašto prijungimo prie Lietuvos 82-osioms metinėms paminėti.
Šių metų maršrutu Priekulė–Klaipėda žygiuos Karinių jūrų pajėgų kariai, Lietuvininkų draugijos nariai, apskrities, miesto valdžios atstovai, studentai iš Klaipėdos Jūreivystės instituto, Klaipėdos gyventojai.
Jau penktus metus žygį organizuoja Lietuvos kariuomenės kūrėjų savanorių sąjungos Klaipėdos apskrities skyrius. Šiuose žygiuose dalyviai susipažįsta su Klaipėdos sukilimo istorija, lietuvininkų kova už lietuvybę, apie Mažosios Lietuvos gyventojų pagalbą Lietuvos spaudos draudimo laikmečiu.
Sausio 15 d. 12 val. Teatro aikštėje Klaipėdoje žygio dalyviai, apskrities ir miesto valdžia, kariai dalyvaus renginyje, skirtame prancūzų prefektūros paėmimui ir paliaubų pasirašymui. Žygeiviams bus įteikti žygio dalyvio diplomai.