Vytauto Didžiojo karo muziejuje rugpjūčio 30 d. lankėsi krašto apsaugos viceministras Antanas Valys.
Vizito metu viceministras susitiko su muziejaus direktoriumi plk.ltn.dr. Gintautu Surgailiu, administracijos atstovais, muziejaus darbuotojais. Viceministras apžiūrėjo muziejaus ekspoziciją ir fondų saugyklas, susipažino su muziejaus centrinių rūmų ir fondų saugyklos apverktina būkle, kitomis muziejaus problemomis, aptarė ateities perspektyvas.
Muziejaus darbuotojai džiaugiasi parodytu muziejui dideliu dėmesiu ir tikisi, kad tos problemos, kurios šiandien yra muziejuje, greitu laiku bus išspręstos