Rugsėjo 1 d. Karo medicinos tarnyboje (Vytauto pr. 49, Kaunas) tradiciškai organizuojamas Vaikų globos namų auklėtinių krepšinio turnyras, kuriame dalyvauja Kauno apskrities vaikų globos namų įstaigos.
Krepšinio turnyre dalyvauja 13-15 metų amžiaus Kauno apskrities vaikų globos įstaigų auklėtiniai, kurie rungtyniaus gatvės krepšinio trys prieš tris turnyre, baudų ir tritaškių mėtymo rungtyse.
Nugalėtojai bus apdovanoti taurėmis, asmeniniais prizais bei diplomais. Šiais metais turnyre dalyvauja: Kauno apskrities ugdymo ir globos centras, Kauno apskrities internatinė mokykla ,,Saulutė, vaikų globos namai ,,Atžalynas, Vaikų gerovės centras ,,Pastogė, Pagynės vaikų globos namai.
Krepšinio turnyru siekiame populiarinti sportą tarp vaikų, skatinti turiningą laisvalaikio praleidimą.
Turnyro pradžia 14.00 val.
KMT inf.