Rugpjūčio 18 d. Didžiosios kunigaikštienės Birutės motorizuotajame pėstininkų batalione Alytuje lankėsi krašto apsaugos ministras Juozas Olekas ir jį lydintys seimo narys Julius Sabatauskas, Gynybos štabo viršininkas brigados generolas Vitalijus Vaikšnoras.
Bataliono vadas majoras Ramūnas Baronas svečiams pristatė batalioną, aprodė technikos, ginkluotės, ryšio priemonių bei ekipuotės parodą. Ministras taip pat domėjosi karių gyvenimu, tarnybos problemomis.
Bataliono inf.