Liepos 24 – 29 d. Latvijoje vyko Baltijos šalių kariškių žaidynės, kuriose dalyvavo ir Divizijos generolo Stasio Raštikio puskarininkių mokyklos (Kaunas) komanda.
Žaidynėse buvo surengtos kelių sporto rūšių varžybos: vasaros biatlono, paplūdimio tinklinio, futbolo, plaukimo, karinės penkiakovės ir dažasvydžio.
Puskarininkių mokyklai vasaros biatlono rungtyje atstovavo 6 kariai: mjr. Linas Gudelevičius, gr. Rita Griciūtė, eil. Vitalij Pangonis, eil. Remigijus Petricionis, eil. Remigijus Ramanauskas ir eil. Eduardas Sapokas. Vasaros biatlono rungtyje Puskarininkių mokyklos komanda buvo vienintelė Lietuvos kariuomenės atstovė.
Biatlonas yra žiemos sportas, slidinėjimo lenktynės. Vasaros biatlonas – sporto šaka, pritaikyta vasarai. Rungtyniaudami sportininkai visą trasą ne šliuožia slidėmis, o bėga. Varžybos vyko estafetės principu: kiekvienam teko bėgi 500 m. iki taikinių, šauti po penkis šūvius į taikinius ir grįžti atgal. Už nepataikytą šūvį reikėjo apibėgti 60 m. ilgio baudos ratą.
Puskarininkių mokyklos komanda iš trijų komandų (lietuvių, latvių ir estų) užėmė antrąją komandinę vietą ir Lietuvos kariuomenei parvežė sidabro medalius. Nuo auksą iškovojusių estų vasaros biatlono rungtyje lietuviai teatsiliko 7 sekundes. Trečiąją vietą užėmusi Latvijos kariuomenės komanda nuo Puskarininkių mokyklos karių atsiliko apie pusantros minutės.
Labiausiai kelione į Baltijos šalių kariškių žaidynes džiaugėsi Apsaugos kuopos kariai. Žaidynių dalyviams buvo surengtos kelios apžvalginės ekskursijos, visi apsilankė vandens pramogų parke. Puskarininkių mokyklos komandą sudarę šauktiniai kariai buvo labai patenkinti jiems sudaryta galimybe dalyvauti šiose varžybose, nes kariuomenė ir sportas jiems atveria duris kelionėms, naujiems draugams ir asmeniniams pasiekimams.
Ltn. I. Gicevičiūtė.