Liepos 27 d. Divizijos generolo Stasio Raštikio puskarininkių mokyklos (Kaunas) aukštųjų mokyklų studentų Vadų kursai išleido dar vieną laidą. Kursų dalyviams įteikti būrio vadų pažymėjimai, bus suteiktas atsargos leitenanto laipsnis.
2003 m. rudenį kursus pradėjo 30 Mykolo Romerio universiteto Kauno Policijos fakulteto studentų; kursus baigė 21 studentas.
Vadų kurso metu studentai susipažino su tokiomis karinėmis disciplinomis kaip pvz.: taktika, ginklai ir šaudyba, karo topografija, inžinerinis rengimas, Krašto apsaugos statutai, Rikiuotės ir karinių ceremonijų statutai bei kitais. Kiekvienų mokslo metų gale kursų klausytojai dalyvaudavo Kazlų Rūdos poligone surengtose lauko stovyklose, kurių metu įtvirtindavo įgytas teorines žinias, ugdydavo naujus kario įgūdžius ir mokydavosi vadovauti.