Liepos 26 d. Karo medicinos tarnyboje (KMT) Kaune vyks aukštųjų medicinos mokyklų studentų ir absolventų vadų kurso baigimo pažymėjimų įteikimo ir atsargos karininko laipsnių suteikimo ceremonija.
Ceremonijos metu KMT vadas pulkininkas Kęstutis Kuršelis 35 aukštųjų mokyklų studentams įteiks vadų kurso baigimo pažymėjimus, 13 absolventų bus suteiktas atsargos vyr. leitenanto laipsnis. Pagal tradiciją KMT vadas apdovanos geriausią vadų kurso klausytoją.
Absolventus palaimins Karinių oro pajėgų kapelionas kapitonas Virginijus Veilentas. Ceremoniją stebės aukštųjų medicinos mokyklų studentų ir absolventų artimieji.
Pastaba žurnalistams. Renginio pradžia – 10.00 val. KMT adresas – Vytauto pr. 49.
Kpt. N. Bražinskaitė, KMT.