Liepos 14 d. baigėsi Generolo Romualdo Giedraičio artilerijos bataliono (Rukla, Jonavos r.) surengtos kompleksinės lauko pratybos su koviniu šaudymu Krašto apsaugos savanorių pajėgų Dariaus ir Girėno apygardos 2-osios rinktinės kariams savanoriams.
Šiomis beveik savaitę trukusiomis pratybomis užbaigtas rezervo karių parengimas, kuris truko 20 parų.
Liepos 13 d. pratybose lankėsi Lauko pajėgų vadas brg. gen. Arvydas Pocius, Lauko pajėgų štabo viršininkas plk. Gediminas Jurgutis, l. e. motorizuotosios pėstininkų brigados „Geležinis Vilkas” vado pareigas plk. ltn. Vilmantas Tamošaitis, Krašto apsaugos savanorių pajėgų (KASP) vadas plk. Antanas Plieskis, KASP Dariaus ir Girėno apygardos 2-osios rinktinės vadas plk. ltn. Romanas Satkus. Karininkai kartu su Generolo Romualdo Giedraičio artilerijos bataliono vadu plk. ltn. Rimantu Šiuriu stebėjo kaip kariai savanoriai vykdo užduotis Artilerijos bataliono sudėtyje, taip pat buvo aptartas jų tolimesnis rengimas. Susitikimo metu taip pat pristatyta Generolo Romualdo Giedraičio artilerijos bataliono ginkluotė ir įranga.
S5 skyriaus viršininkas kpt. Vaidas Žibutis