Birželio 20 d. naktį buvo apšaudyta viena iš Goro provincijos atkūrimo grupės mobiliojo ryšio ir stebėjimo grupių (MRSG), sudaryta iš Kroatijos karių. Incidento metu kariai nenukentėjo, apgadinti du šarvuoti automobiliai.
Savo atsakomybės rajone patruliuojantys kroatų kariai vakare buvo įsikūrę laikiną patrulio stovyklą nakvynei. Po vidurnakčio iš dviejų pusių į stovyklavietę buvo atidengta lengvųjų ginklų ugnis. Mobiliojo ryšio ir stebėjimo grupės kariai atsišaudė. Po kelių minučių susišaudymas baigėsi, užpuolę asmenys pasišalino. Užpulto patrulio kariai greitai susisiekė su PAG-3 stovyklaviete. Į incidento vietą netrukus atvyko greitojo reagavimo pajėgos.
PAG-3 vadovybė atlieka įvykio tyrimą.
Lietuvos kariuomenės Lauko pajėgų sekretoriatas, Danguolė Bičkauskienė, 8 686 06265