Gegužės 23 d. Šv. Mykolo Arkangelo Kauno įgulos bažnyčioje vyks dviejų Kauno įgulos dalinių vadų pasikeitimo ceremonija.
Divizijos generolo Stasio Raštikio puskarininkių mokyklos viršininkas pulkininkas Kęstutis Kuršelis perims Karo medicinos tarnybos vado pareigas, Puskarininkių mokyklos – buvęs Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos viršininko pavaduotojas-štabo viršininkas pulkininkas leitenantas Aleksandras Kucharevas.
Karo medicinos tarnybos vadas pulkininkas Leonardas Bakaitis perkeltas į Krašto apsaugos ministerijos Personalo ir socialinės saugos departamento direktoriaus pareigas.
Pastaba žurnalistams. Ceremonijos Šv. Mykolo Arkangelo Kauno įgulos bažnyčioje pradžia 14.00 val. (Nepriklausomybės a. 14 a., Kaunas).