Praėjusią savaitę Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademija išleido dešimtąją kapitonų kursų klausytojų, kuriems buvo suteikta kuopos vado ir bataliono štabo karininko kvalifikacija, ir trečiąją vadybos ir verslo administravimo magistrų laidas.
Karo akademijos viršininkas plk. Arūnas Balčiūnas pasveikino susirinkusiuosius ir įteikė magistro diplomus, kuopos vado/bataliono tabo karininko kvalifikacijos pažymėjimus ir baigimo ženklus.
Karininkams, baigusiems magistro studijas, buvo suteiktos vadybos specialistams reikalingos naujausių vadybos mokslų laimėjimų teorinės žinios. Ši programa skirta kariuomenės padalinių vadams ir specialistams, turintiems ne mažesnę kaip 3 metų praktinio vadovavimo patirtį. Magistrai dar 3 mėn. studijas tęs kapitonų kursuose. Jų metu karininkai studijuos karybos mokslus.
Baigę kapitonų kursus karininkai grįš į savo dalinius ir įgytas teorines žinias jau taikys praktiškai.
Eglė Trataitė, Karo akademija.