Kovo 23-24 d. Latvijoje vyko trijų Baltijos šalių gynybos štabų viršininkų susitikimas. Jame dalyvavo Lietuvos, Latvijos, Estijos gynybų štabų viršininkai – brigados generolas Vitalijus Vaikšnoras, brigados generolas Alar Laneman ir brigados generolas Juris Kiukucāns bei juos lydinčiomis delegacijomis, taip pat dalyvavo Baltijos gynybos koledžo komendanto pavaduotojas – pulkininkas Olle Ljung.
Susitikime buvo aptarti vykdomi bendri trijų Baltijos šalių bendradarbiavimo projektai, planai, nustatytos tolesnio bendradarbiavimo gairės. Susitikimo metu buvo pristatyti ir aptarti BALTRON, BALTCCIS, BALTDEFCOL, BALTNET, Baltijos šalių sausumos pajėgų doktrinos vystymo projektai. Latvijos kariuomenės atstovai pristatė civilių ir kariškių bendradarbiavimo ir jūrų pajėgų jaunesniųjų štabo karininkų rengimo kursų Latvijoje projektus.
Susitikime taip pat aptarti oro policijos, naikintuvų valdymo karininkų rengimo ir kiti Baltijos šalių kariuomenėms aktualūs klausimai.
Pagrindiniai diskusijų objektai buvo BALTNET vystymosi perspektyvos, tame tarpe ir bendro trijų Baltijos šalių Valdymo ir pranešimų centro Karmėlavoje raida, oro policijos klausimai.
Susitikimo pabaigoje pasirašytas bendradarbiavimo komunikatas, bei kreipimasis į Baltijos šalių karinį komitetą.