Kovo 12 d. Lietuvos vadovaujamos Afganistano Goro provincijos atkūrimo grupės (PAG-2) karo medikų komanda, vadovaujama majoro Daliaus Ramančionio skiepijo savo kolegas Čagčarano gydytojus.
Karo medikai, atliekantys misiją Afganistane, rūpinasi ne tik lietuvių ar sąjungininkų kariais, bet ir savo kolegų, Čagčarano gydytojų sveikata. Neseniai vietiniai gydytojai pasidalijo savo rūpesčiais – Afganistane užregistruota daug hepatito A ir B atvejų, o gydytojai, kontaktuodami su tokiais ligoniais patenka į didžiausią rizikos grupę. Lietuvos karo medikai užsakė reikiamą vakciną, kuri iš Lietuvos buvo pristatyta į Čagčaraną.
Lietuvos karo medikų komanda: medicinos seserys seržantė A.Ambrutienė ir seržantė L.Šimkienė bei karo gydytojai majoras D.Ramančionis, kapitonas A.Matulevičius ir paramedikas jaunesnysis seržantas I.Maldonis paskiepijo visą Čagčarano ligoninės personalą.
Kiekvieną ketvirtadienį lietuviai gydytojai dalijasi savo patirtimi ir žiniomis su vietos gydytojais: skaito trauminių ligonių diagnostikos ir gydymo kursą, važiuoja konsultuoti į vietinę ligoninę, kalėjimą bei „Raudonojo Pusmėnulio”draugiją.
Lietuvos vadovaujamos Afganistano Goro provincijos atkūrimo grupės atsatovas spaudai mjr. A.Dusevičius