Kovo 3 d. Kauno įgulos karininkų ramovėje bus apdovanota raštingiausia lietuvė, Nacionalinio diktanto nugalėtoja, Akvilė Andziukevičiūtė, tarnaujanti Krašto apsaugos savanorių pajėgų Dariaus ir Girėno apygardos 2-osios rinktinės 222 kuopoje.
Krašto apsaugos savanorių pajėgų vadas pulkininkas Antanas Plieskis eilinei A. Andziukevičiūtei įteiks padėką ir suvenyrinį parkerį su pajėgų simbolika.
Savanorė A. Andziukevičiūtė tapo vasario mėn. vykusio nacionalinio diktanto „Aš moku rašyti lietuviškai” nugalėtoja. Vertinimo komisija jos diktante nerado nė vienos klaidos, nors tekstas buvo gana sudėtingas – Broniaus Radzevičiaus romano „Priešaušrio vieškeliai” ištrauka.
A. Andziukevičiūtė dirba finansininke, studijuoja Kauno kolegijoje ir tuo pat metu tarnauja savanore Dariaus ir Girėno apygardos 2-ojoje rinktinėje.
Žurnalistų dėmesiui. Apdovanojimas vyks kovo 3 d. 14 val. Kauno įgulos karininkų ramovėje (A.Mickevičiaus g. 19, Kaunas).
KASP informacija