Vasario 22 d. Karo medicinos tarnyba (KMT) minės savo 15-ąsias atkūrimo metines.
Iškilmingame renginyje dalyvaus krašto apsaugos viceministras Gintautas Šivickas, lauko pajėgų vadas laikinai einantis kariuomenės vado pareigas brigados generolas Arvydas Pocius, Logistikos valdybos vadas pulkininkas Virginijus Mažuika, padalinių vadai, civilinių gydymo įstaigų, su kuriomis glaudžiai bendradarbiauja Karo medicinos tarnyba, atstovai, buvę Karo medicinos tarnybos vadai ir darbuotojai.
Karo medicinos tarnyba buvo atkurta 1991 metais. Ši tarnyba tikrina šauktinių ir asmenų, stojančių į profesinę karo tarnybą, sveikatą, prižiūri jau tarnaujančius karius.
Karo medicinos tarnybos medikas 1995 metais išvyko į pirmąją tarptautinę misiją Kroatijoje. Taip pat karo medikai yra dalyvavę taikos palaikymo misijose Bosnijoje ir Hercegovinoje, Albanijoje, Jugoslavijoje, Afganistane, Irake ir Kosove. Šiuo metu Karo medicinos tarnybos medikai dalyvauja Lietuvos vadovaujamos Afganistano Goro provincijos atkūrimo misijoje. Karo medikai užtikrina medicinos pagalbą ne tik savo, bet ir kitų šalių kariams bei vietiniams gyventojams.
Žurnalistų dėmesiui. Karo medicinos tarnybos 15-ųjų metinių minėjimas vyks vasario 22 d. 13 val. Kauno įgulos karininkų ramovėje (A.Mickevičiaus g. 19, Kaunas). Dėl papildomos informacijos kreiptis į Karo medicinos tarnybos S5 skyrių kpt. Nijolę Bražinskaitę tel. 8 (37) 307 705.