Sausio 25 d. Gen. Jono Žemaičio karo akademijoje baigėsi dešimtieji aukštųjų mokyklų absolventų būrių vadų kursai. Šventinėje ceremonijoje 24 kursų klausytojams buvo įteikti būrių vadų kursų baigimo pažymėjimai, 13-ai iš jų buvo suteiktas pirmasis karininko – atsargos leitenanto laipsnis. Dalis likusiųjų siekia, kad už išeitą kursą būtų suteiktas puskarininkio laipsnis.
Iškilmingai prisiekusius naujuosius karininkus sveikino l. e. Akademijos viršininko pareigas plk. A. Dudavičius bei absolventų šeimų nariai, draugai ir kolegos.
Kartu su privalomąją pradinę karo tarnybą baigusiais absolventais kursuose mokėsi penki profesinės karo tarnybos kariai. Jubiliejinius absolventų būrių vadų kursus sėkmingai baigė ir viena moteris, sugebėjusi puikiai suderinti ir kario, ir mamos pareigas.
Per 18 Lietuvos karo akademijoje praleistų savaičių kariai išklausė pėstininkų būrio vado kursą, keturias savaites jie praleido lauko pratybose Centriniame poligone, kur praktiškai patikrino įgytas žinias, dvi savaites stažavo kariniuose daliniuose eidami būrių vadų pareigas. Kurso pabaigoje absolventai privalėjo išlaikyti valstybinį kvalifikacinį taktikos egzaminą.
Eglė Trataitė, Karo akademija