Liepos pradžioje krašto apsaugos ministras Juozas Olekas aplankė Lietuvos šaulių sąjungos Suvalkijos šaulių 4-osios rinktinės jaunųjų šaulių stovyklą Marijampolėje. Lietuvos kariuomenės Lietuvos didžiojo kunigaikščio Vytenio bendrosios paramos logistikos batalione liepos 1–7 d. vykstančioje stovykloje jaunieji šauliai mokosi topografijos, taktikos, naudotis radijo ryšiu, šaudyti iš pneumatinių ginklų, vyksta statuto paskaitos.
Vizito metu krašto apsaugos ministras bendravo su jaunaisiais šauliais, taip pat su Suvalkijos šaulių 4-osios rinktinės vadu Raimundu Mertinkaičiu aptarė galimybes, kaip sudominti jaunimą tapti jaunuoju šauliu, kaip išlaikyti tapusius pilnamečiais jaunuolius šaulių veikloje, Šaulių sąjungos perspektyvas ir galimybes didinti jaunųjų šaulių ir šaulių skaičius.
Krašto apsaugos ministras J. Olekas susitiko ir su Vytenio bataliono vadu majoru Audriumi Beinoru, su kuriuo aptarė logistikos bataliono plėtros klausimus, rezervo rengimo optimizavimo galimybes ir bataliono ateinančių metų prioritetus.
Nuotrauka – št. srž. Juozo Slabodos