Balandžio 4 d. krašto apsaugos ministras Juozas Olekas lankėsi Juozo Vitkaus inžinerijos batalione.
Bataliono vadovybė ministrą supažindino su pastarųjų metu nuveiktais darbais ir planuojama veikla, taip pat ir su pastarųjų metų bataliono karių įvykdytomis planinėmis ir neplaninėmis sprogmenų neutralizavimo užduotimis. Taip pat apžvelgė bendrosios inžinerijos pajėgumų naudojimą gerinant Lietuvos kariuomenės dalinių infrastruktūrą. Inžinerijos bataliono vadas plk. ltn. Arūnas Dzidzevičius pristatymo metu džiaugėsi skiriamomis lėšomis batalionui per paskutiniuosius metus ir jų tikslingu įsisavinimu.
Krašto apsaugos ministrui bataliono padaliniai pristatė savo įrangą ir techniką, Sprogmenų neutralizavimo kuopos specialistai pademonstravo, kaip veikia vienas iš naujausių kariuomenės pirkinių distancinio išminavimo mašina MV-10. Krašto apsaugos ministras, apžiūrėjęs bataliono įrangą ir techniką, įrašu bataliono svečių knygoje padėkojo už išaugusį karo inžinierių profesionalumą, tėvynės žemės švarinimą nuo sprogmenų ir Lietuvos kariuomenės pajėgumų stiprinimą.
Inžinerijos bn. nuotraukos