Dalijamės fotogalerija, kurioje pateikiami kadrai iš 1919 m. sausio 25 d. Kaune įkurtos Karo mokyklos ir atkūrus nepriklausomybę tradicijas perėmusios Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos kariūnų gyvenimo.
Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademija yra vienintelė aukštoji mokykla, kurios misija – parengti karininką ugdant jo lyderio savybes, suteikiant profesinių žinių ir praktinių įgūdžių, reikalingų vadui Lietuvos kariuomenėje, – motyvuotą ir pasirengusį vadovauti padaliniams karo ir taikos metu tarnaujant Lietuvos valstybei.
Fotogaleriją sudaro 20 nuotraukų iš Lietuvos karo akademijos muziejaus ir Kęstučio Dijoko archyvų. Visą galeriją galite rasti mūsų Facebook paskyroje.