Lietuvos kariai liepos 30 – rugpjūčio 1 d. dalyvauja Ariogaloje (Raseinių r.) vykstančiame tradiciniame Lietuvos tremtinių, politinių kalinių ir laisvės kovų dalyvių sąskrydyje „Su Lietuva širdy“.
Šventė tradiciškai prasidėjo jos dalyvių – buvusių Lietuvos tremtinių ir politinių kalinių, rezistentų ir kitų svečių – eisena nuo Ariogalos Šv. Arkangelo Mykolo bažnyčios iki Dubysos slėnio, kurią lydėjo Garbės sargybos kuopos kariai ir Lietuvos kariuomenės orkestras.
Kartu su kitais renginio dalyviais Lietuvos kariuomenės Garbės sargybos kuopos kariai padės gėlių prie Kankinių memorialo Ariogalos kapinėse ir ginklų salvėmis pagerbs okupacinio režimo aukų ir žuvusiųjų už laisvę atminimą.
Kaip ir ankstesniais metais, sąskrydžio vietoje kariai padėjo įrengti Lietuvos partizanų stovyklą ir bunkerį, kur trumpam atgaivintos partizanų kasdienio gyvenimo ir kovų akimirkos.
KAM archyvo nuotr.