Gegužės 8 d. Lietuvos šaulių sąjunga Vilniaus Katedros aikštėje pagerbdama Antrojo pasaulinio karo aukas iš 2 tūkst. žvakučių suforavo simbolį „WWII”.
„Pagarbos nusipelno visi žuvę kariai, nes vykdė vadų įsakymus, nepriklausomai nuo to, kurioje pusėje kariavo. Uždegdami žvakutes pagerbėme ir nekaltų civilių aukas, represijų aukas, Lietuvos rezistencijos karių pasiaukojimą. Tikimės ši pagarbos akcija privers mus susimąstyti, kad taika yra ypatinga vertybė, kuria privalu kiekvienam ja rūpintis ir saugoti”, – minėjime kalbėjo Lietuvos šauliai.
Nuotr. aut. – Vladimir Ivanov