Grįžti į pradinįSvetainės medis   English Neįgaliesiems Mobili versija

nuoroda kariuomene     

 

KAS įvykių kalendorius

P A T K P Š S
3 4 5
7 9 10 12
14 18 19 20
21 24 27
28 29 31 3

 

 

Sausio  14 d. krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis susitiko su Čekijos ambasadoriumi Lietuvoje Vítu Korseltu. Susitikimo metu aptartos dvišalio karinio bendradarbiavimo perspektyvos, NATO ir ES saugumo ir gynybos iniciatyvos. Taip pat pasikeista nuomonėmis apie saugumo situaciją regione ir apskritai Europoje.

 
 Krašto apsaugos ministerijoje - viešos konsultacijos pirkimo dokumentams aptarti
img

Sausio 21 d. Krašto apsaugos ministerija rengia jau antrąsias viešąsias konsultacijas, kuriose bus aptariami pirkimo dokumentai, susiję su Krašto apsaugos ministerijos planuojamais vykdyti viešosios ir privačiosios partnerystės projektais. Juos įgyvendinant per kelerius metus planuojama pastatyti tris naujus karinius miestelius Šiaulių mieste, Šilalės ir Vilniaus rajonuose.

null
 Nepriklausomybės aikštėje – Krašto apsaugos savanorių pajėgų įkūrimo 28-ųjų metinių minėjimas, taip pat Baltijos šalių ir Lenkijos savanorių pajėgos pasirašys bendradarbiavimo susitarimus
img

„Lyderio pozicijas išlaikanti Gargždų kuopa gali didžiuotis savo rezultatais. Šios kuopos pasiekimų paslaptis – karių savanorių asmeninė ir kolektyvinė motyvacija: geriausios kuopos vardą išlaikyti padėjo eiliniai kariai, puikiai atlikdami savo tarnybą“, – sako krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis, praėjusiais metais pereinamąjį apdovanojimą – istorinį atkurtą XIV amžiaus kalaviją, įteikęs kapitono Lino Ambraziūno vadovaujamai Žemaičių apygardos 3-iosios rinktinės 302-oji lengvųjų pėstininkų kuopai, įsikūrusiai Gargžduose.

 

null
 Lietuvos ginklų kontrolės inspektorius lankosi Rusijos artilerijos brigadoje
img

Lietuvos ginklų kontrolės inspektorius sausio 15 d. Estijos vadovaujamos inspektorių grupės sudėtyje lankosi Rusijos 9-ojoje artilerijos brigadoje, dislokuotoje Lugoje. Ginklų kontrolės inspektoriai iš Estijos, Lietuvos ir Prancūzijos atliks karinio vieneto vertinamąjį vizitą pagal Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos (ESBO) 2011 m. Vienos dokumentą.

null
 Reagavimo į orlaivius prie Baltijos valstybių sienų duomenys 2019 01 07 - 2019 01 13
img

Sausio 7 - 13 d. NATO oro policijos funkcijas Baltijos šalyse vykdantys naikintuvai nebuvo keliami atpažinti ir lydėti tarptautinėje erdvėje virš Baltijos jūros skridusių Rusijos Federacijos (RF) karinių orlaivių.

null
 Iškilminga Lietuvos vėliavos pakėlimo ceremonija Nepriklausomybės aikštėje
img

Vaizdo medžiaga

 

Fotogalerija 

 

„Prieš 28 metus išaušusi Sausio 13-oji buvo pažymėta tragedijos ir aukų, tačiau šiandien Sausio 13-oji yra pergalės diena, kai apgynėme savo teisę į nepriklausomą valstybę ir teisę į tautos ir piliečio laisvę“, – sakė krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis, sausio 13 d. dalyvavęs Lietuvos valstybės vėliavų pakėlimo ceremonijoje Nepriklausomybės aikštėje.

null
 Lietuvoje minima Laisvės gynėjų diena – Sausio 13-oji
img

Fotogalerija iš pagarbos bėgimo „Gyvybės ir mirties keliu“

Fotogalerija iš Atminimo laužų ceremonijų Vilniuje

Laisvės gynėjų 28-ųjų metinių minėjimo renginiuose, skirtuose prisiminti 1991-ųjų akimirkas, pagerbti žuvusiųjų už atkurtą valstybės Nepriklausomybę atminimą, dalyvauja krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis, kariuomenės vadas generolas leitenantas Jonas Vytautas Žukas, pajėgų vadai, kiti ministerijos ir kariuomenės atstovai, kariai.

null
 
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 188602751.
Totorių g. 25, LT-01121 Vilnius, tel. 8 (706) 70750, faks. (8 5) 264 8517, el. paštas [email protected]
PVM mokėtojo kodas LT100001016116
© Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerija
Sprendimas: Fresh Media