Grįžti į pradinįSvetainės medis   English Neįgaliesiems Mobili versija

nuoroda kariuomene     

 

KAS įvykių kalendorius

P A T K P Š S
2 4
10 14
15 17 19 21
23 24 26
29 30 31 3

 

Naujienos

Tas Laisvės nevertas, kas negina jos
2018.10.09
img

Spalio 9 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie KAM direktorius Virginijus Vitalijus Vilkelis drauge su departamento skyrių vedėjais ir kolektyvu pagerbė partizanų vado Adolfo Ramanausko-Vanago atminimą, Antakalnio kapinėse ant Jo kapo uždegdami žibintą, žiburį vilties ir tikėjimo, kad brangi Laisvės dovana bus išsaugota ateities kartoms.

null
Mobilizacijos žinios ir konsultacijos – į kiekvieną savivaldybę: šįkart Kretingoje
2018.10.08
img

Spalio 8 d. reaguodama į Kretingos savivaldybės prašymą po rugsėjo mėnesį Kretingos savivaldybės administracijos surengto Mobilizacijos valdymo grupės narių pasitarimo Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie KAM komanda nuvyko detaliau padirbėti su rajono mobilizacijos grupe. Šia proga departamento direktorius Virginijus Vitalijus Vilkelis Kretingos merui Juozui Mažeikai perdavė ir departamento simbolį – budrumo ir atsakomybės varpą.

null
Mobilizacijos pratybos Alytaus apskrityje
2018.10.04
img

Spalio 4 d. gausi Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie KAM specialistų komanda dalyvavo pratybose „Mobilizacija. Alytus 2018“, apimančiose net penkias – Alytaus miesto, Alytaus rajono, Varėnos rajono, Lazdijų rajono ir Druskininkų miesto – savivaldybes. Departamento atstovai pratybų dalyviams surengė akademinį seminarą, skirtą pasiruošimui stalo pratyboms, vyksiančioms 2018 m. spalio 17 d.

null
Susitikimas su NATO kariais Anykščių J.Biliūno gimnazijos mokiniams paliko didelį įspūdį
2018.09.28
img

2018 m. rugsėjo 28 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie KAM atstovai apsilankė Anykščių Jono Biliūno gimnazijoje, kur surengė mokinių susitikimą su JAV kariais – jo metu su mokiniais diskutavo apie informacinį karą ir pilietiškumo svarbą. Galimybė susipažinti su NATO kariais mokiniams paliko didelį įspūdį.

null
Šalies gynyba – visų reikalas
2018.09.27
img

Rugsėjo 27 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo prie KAM specialistai dalyvavo Lietuvos kariuomenės Gynybos štabo organizuotose pratybose „Perkūno bastionas 2018“, vykusiose Vilniaus mieste. Šalies gynyba – visų reikalas, tad kartu su kariuomene pratybose dalyvavo, diskutavo ir savo galimus veiksmų planus aptarė ne tik kariuomenė, bet ir civilinės institucijos, nevyriausybinės organizacijos, žiniasklaidos priemonės bei verslo atstovai.

null
Pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su Vilniaus rokiškėnų klubu „Pragiedruliai“
2018.09.25
img

Rugsėjo 25 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie Krašto apsaugos ministerijos direktorius Virginijus Vitalijus Vilkelis pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Vilniaus rokiškėnų klubu „Pragiedruliai“. Sutarties pasirašymo proga departamente svečiavosi klubo prezidentas Algis Narutis ir Rokiškio rajono meras Antanas Vagonis. Abi šalys sutarė darniai bendradarbiauti ugdant ir stiprinant pilietinę visuomenę  šviesti ir informuoti visuomenę Lietuvos saugumo ir gynybos politikos klausimais, rūpintis vaikų ir jaunimo socializacija, ugdyti nacionalines vertybes, patriotiškumą ir pilietiškumą, propaguoti patriotiškumo, garbingo atstovavimo Lietuvai ir krašto gynybos idėjas.

null
Darbinga pilietinės visuomenės stiprinimo diena Alytuje su aktyviomis šio regiono organizacijomis
2018.09.24
img

Rugsėjo 24 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie KAM atstovai dirbo Alytuje, visą dieną paskirdami pilietinės visuomenės stiprinimui. Pilietinio pasipriešinimo skyriaus vyr. specialistas Rokas Jašinskas drauge su partneriais iš JAV ambasados susitiko su aktyviomis Alytaus regiono organizacijomis: rytą aplankė Alytaus miesto bendruomenės centrą, kuris Alytaus mieste buria ir padeda vykdyti veiklą daugiau nei 30 organizacijų, vėliau susipažino su labai iniciatyviomis Alytaus Kraujo centro darbuotojomis, kurios pasidalino savo kasdienės veiklos subtilybėmis, ir galiausiai dieną vainikavo susitikimas su Alytaus miesto šaulių ir skautų atstovais, su kuriais buvo aptartos galimybės sustiprinti jų kasdienę veiklą.

null
Susitikime su Vilniaus vadovais – apie iššūkius įgyvendinant mobilizacines užduotis
2018.09.21
img

Rugsėjo 21 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie Krašto apsaugos ministerijos direktorius Virginijus Vitalijus Vilkelis lankėsi Vilniaus miesto savivaldybėje, kur susitiko  su su Vilniaus miesto meru Remigijum Šimašiumi, administracijos direktoriumi Povilu Poderskiu ir pavaduotoju Juliumi Morkūnu. Susitikime vadovai aptarė savivaldybės iššūkius rengiantis mobilizacijai – užtikrinant gyvybiškai svarbias valstybės funkcijas, įgyvendinant mobilizacines užduotis ir ruošiant atsakingus specialistus dienai „X“.

null
Mobilizacinio mokymo seminaras Radviliškyje
2018.09.20
img

Rugsėjo 20 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie Krašto apsaugos ministerijos specialistai Radviliškio rajono savivaldybei pavaldžių įmonių, įstaigų vadovams, darbuotojams bei jų kolegoms iš savivaldybės administracijos surengė mobilizacinį seminarą. Departamento Mobilizacijos skyriaus vyr. specialistė Laura Naidunaitė, Priimančiosios šalies paramos skyriaus vyr. specialistas Domas Alekna ir Pilietinio pasipriešinimo skyriaus patarėja Luka Sinevičienė su seminaro dalyviais aptarė pasirengimo mobilizacijai, priimančiosios šalies paramos teikimo ir piliečių vaidmens ginant šalį problemas.

null
Susitikimas su Šiaulių vadovybe ir mobilizaciniai mokymai savivaldybės darbuotojams
2018.09.19
img

Rugsėjo 19 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie Krašto apsaugos ministerijos komanda lankėsi Šiauliuose, kur surengė mobilizacinio mokymo seminarus Šiaulių miesto ir Šiaulių rajono savivaldybių darbuotojams. Departamento direktorius Virginijus Vitalijus Vilkelis dalykiškai pabendravo su miesto ir rajono vadovais: Šiaulių miesto mero pavaduotojais Domu Griškevičiumi, Justinu Sartausku, administracijos direktoriumi Antanu Bartuliu ir jo pavaduotojais Marijum Velička ir Gintautu Sitniku. Gyvybiškai svarbios valstybės funkcijos, valstybės mobilizacinės užduotys, galimi iššūkiai savivaldybėms, pasirengimasis tam jau šiandien ir dar daug kitų klausimų buvo aptarta susitikimo metu. Departamento specialistai savo ruožtu pravedė mobilizacinius mokymus savivaldybių darbuotojams. Kelionėje po Šiaulių kraštą departamento komandą lydėjo Karo akademijos kariūnai, atliekantys praktiką departamente.

null
Atgal| 1 2 3 4 5 6 7 ... 18 19 20 |Pirmyn
 
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 188602751.
Totorių g. 25, LT-01121 Vilnius, tel. 8 (706) 70750, faks. (8 5) 264 8517, el. paštas [email protected]
PVM mokėtojo kodas LT100001016116
© Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerija
Sprendimas: Fresh Media