Grįžti į pradinįSvetainės medis   English Neįgaliesiems Mobili versija

nuoroda kariuomene     

 

KAS įvykių kalendorius

P A T K P Š S
2 5
13
14 15 17 19
21 23 24 26
29 30 31 3

 

Logistikos valdybos padaliniuose lankėsi Olandijos karių delegacija

2009.11.06
image

Atnaujinta. 

 

Lapkričio 4–5 d. Lietuvoje viešėjo ir kariuomenės Logistikos valdybos padaliniuose lankėsi Olandijos kariuomenės 200-ojo aprūpinimo ir transportavimo bataliono atstovai.

 

Lapkričio 5 d. svečiai Logistikos valdybos štabe, Vilniuje, susitiko su valdybos vadu pulkininku Ovidijumi Eitminavičiumi, kitais valdybos atstovais, su kuriais aptarė ligšiolinį abiejų šalių kariuomenių bendradarbiavimą logistikos srityje ir tokio bendradarbiavimo planus.

 

Pieš tai Olandijos kariškiai lankėsi Lietuvos didžiojo kunigaikščio Vytenio bendrosios paramos logistikos batalione – susipažino su bataliono struktūra, pajėgumais, užduotimis, taip pat stebėjo Kazlų Rūdos poligone vykusias bataliono karių pratybas.

 

Lietuvos ir Olandijos kariuomenių Logistikos padaliniai palaiko aktyvų bendradarbiavimą.

 

2006 metų rugpjūtį buvo pasirašytas Lietuvos ir Olandijos tarpusavio supratimo memorandumas dėl bendradarbiavimo logistikos srityje. 2008 metų birželį Lietuvos kariuomenės Logistikos valdybos vadas ir Olandijos kariuomenės Pirmosios logistinės brigados vadas pasirašė bendradarbiavimo logistikos srityje iniciatyvos dokumentą, kuris numatė rengti bendrus mokymus, keistis specialistų patirtimi, kt. priemones.

 

2010 metais planuojamos Lietuvos kariuomenės Transportavimo ir judėjimo grupės ir Olandijos logistikos padalinio karių bendros pratybos Vokietijoje, Lietuvos kariuomenės vandens valymo vieneto (karių ir technikos) dalyvavimas mokymuose Olandų bataliono sudėtyje.

 

2011 metais Lietuvos kariuomenės logistikos specialistai kartu su Olandijos kariais budės ES kovinėje grupėje ir NATO greitojo reagavimo pajėgose.

 

Logistikos valdyba yra sudedamoji Lietuvos kariuomenės dalis, įkurta 2001 metais. Pagrindinė Logistikos valdybos užduotis – rengti ir palaikyti logistinius pajėgumus, kurie užtikrintų Krašto apsaugos sistemos institucijų ir jų padalinių logistinį aprūpinimą Lietuvoje ir už jos ribų.


Nuotraukose:

 

  • Lietuvos kariuomenės Logistikos valdybos ir Olandijos kariuomenės delegacijos atstovai apsikeičia atminimo dovanomis.
  • Svečiais iš Olandijos pasirašo Logistikos valdybos svečių knygoje.
  • Olandijos kariai ragauja Šešupės vandenį, išvalytą naudojant Vytenio bataliono vandens valymo įrangą.
  • Svečiai, lydimi Vytenio bataliono vado pulkininko leitenanto Petro Montvilos, stebi bataliono karių pratybas Kazlų Rūdoje.
  • Svečiai su Vytenio bataliono atstovais įsiamžino prie „Geležinio Vilko“ paminklo Vytenio batalione.

 

 

Parengta pagal Vytenio bataliono ir Logistikos valdybos informaciją.

 

 

2009-10-29 Lietuvos logistikos specialistai kartu su Olandijos kariais dalyvavo bendrose pratybose

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodassecimg

 
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 188602751.
Totorių g. 25, LT-01121 Vilnius, tel. 8 (706) 70750, faks. (8 5) 264 8517, el. paštas [email protected]
PVM mokėtojo kodas LT100001016116
© Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerija
Sprendimas: Fresh Media