Grįžti į pradinįSvetainės medis   English Neįgaliesiems Mobili versija

nuoroda kariuomene     

 

KAS įvykių kalendorius

P A T K P Š S
27
6 7 8
18 19 21 22
23 27 29
30 3 4 5

 

 

Žinių archyvas (2009 - 08)

Rasa Juknevičienė nėra kalbėjusi apie išpirkas už Lietuvos jūreivius
2009.08.06
img

Krašto apsaugos ministrė Rasa Juknevičienė kategoriškai neigia spaudoje publikuojamą informaciją, kad yra kalbėjusi apie išpirkas už Nigerijos piratų pagrobtus Lietuvos jūreivius.

null
Šiauliuose vyksta parašiutininkų pratybos
2009.08.06
img

Rugpjūčio 5–7 d. Lietuvos karinių oro pajėgų Aviacijos bazėje Šiauliuose vyksta kariuomenės parašiutinio rengimo instruktorių treniruotė ir laisvojo kritimo šuolių su parašiutais pratybos Motorizuotosios pėstininkų brigados „Geležinis Vilkas“ kariams.

null
Kvietimas dalyvauti labdaros akcijoje „Šiltos kepurės Afganistano vaikams“
2009.08.05
img

Katalikų šalpos organizacija Lietuvos Caritas rengia akciją „Šiltos kepurės Afganistano vaikams" ir kviečia Lietuvos žmones numegzti Afganistano Goro provincijoje gyvenantiems vaikams žiemines kepures. Kepures į Afganistaną nuveš ir vaikams išadalins Lietuvos kariai, lapkritį vyksiantys į misiją Goro provincijos atkūrimo grupės (PAG) dešimtojoje pamainoje. Labdaros akciją taip pat remia Lietuvos užsienio reikalų ministerija.

null
Krašto apsaugos viceministras V. Umbrasas susitiko su Gruzijos Europos ir euroatlantinės integracijos ministro pavaduotoja H. Khoshtaria
2009.08.05
img

Rugpjūčio 5 d. Lietuvos krašto apsaugos viceministras Vytautas Umbrasas susitiko su Lietuvoje viešinčia Gruzijos Europos ir euroatlantinės integracijos ministro pavaduotoja Helene Khoshtaria.

Darbo pietų su H. Khoshtaria metu viceministras V. Umbrasas domėjosi Gruzijos bendradarbiavimo su NATO klausimais: metine Gruzijos nacionalinės programos rengimo ir įgyvendinimo pažanga, NATO ir Gruzijos tarybos veikla, dvišaliu bendradarbiavimu su Aljanso valstybėmis.

null
Rukloje vyksta Baltijos bataliono štabo pratybos
2009.08.04
img

Rugpjūčio 4-6 dienomis Lietuvos Didžiojo kunigaikščio Algirdo mechanizuotajame pėstininkų batalione Rukloje (Jonavos r.) vyksta Baltijos bataliono štabo mokymai, kuriuose dalyvauja atstovai iš Lietuvos, Estijos ir Latvijos.

Pagrindinis šių mokymų tikslas - vadovaujantis karinio sprendimo priėmimo tvarka tobulinti Baltijos bataliono štabo įgūdžius planuojant gynybines operacijas. Taip pat štabo personalui bus pristatyti bataliono standartinių procedūrų pakeitimai, bus analizuojamos š. m. birželį Latvijoje, Adažių kariniame poligone, vykusiose Baltijos bataliono pratybose "Baltijos erelis 2009" išmoktos pamokos.

 

null
„Mišri“ kariuomenė – diskusijos apie Lietuvos ginkluotųjų pajėgų ateitį
2009.08.04
img

Atsargos generolas majoras Jonas Kronkaitis, krašto apsaugos ministrės Rasos Juknevičienės patarėjas

 

Pastaruoju metu visuomenė dažnai diskutuoja apie tai, kokia kariuomenė reikalinga Lietuvai, kokiu būdu organizuotos ginkluotosios pajėgos galėtų efektyviausiai užtikrinti šalies saugumą. Svarstoma, kaip kariuomenės reformas paveiks naujoji krašto apsaugos sistemos ir kariuomenės vadovybė.

 

null
Ariogaloje rinkosi politiniai kaliniai ir rezistencijos dalyviai
2009.08.03
img

Rugpjūčio 1 d. Ariogaloje vyko devynioliktasis tremtinių, politinių kalinių ir rezistencijos dalyvių sąskrydis „Su Lietuva širdy“.

null
Lietuvos didžiuosiuose miestuose – Afganistano moterų rankdarbių paroda
2009.08.03
img

Rugpjūčio–rugsėjo mėnesiais  didžiuosiuose Lietuvos miestuose vyks mobilioji paroda „Pažvelk – Afganistanas arti. Padėk – tu gali“, kurioje bus eksponuojami Afganistano Goro provincijos moterų rankdarbiai, Lietuvos archeologinių ekspedicijų Goro provincijoje radiniai, taip pat bus demonstruojamos nuotraukos ir filmuota vaizdo medžiaga, atspindinti gyvenimą Afganistane.

null
Lietuvos karinės jūrų pajėgos mini 74-ąsias įkūrimo metines
2009.07.31
img

Rugpjūčio 1 d. Lietuvos kariuomenės Karinės jūrų pajėgos mini 74-ąsias įkūrimo metines.

null
 
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 188602751.
Totorių g. 25, LT-01121 Vilnius, tel. 8 (706) 70750, faks. (8 5) 264 8517, el. paštas [email protected]
PVM mokėtojo kodas LT100001016116
© Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerija
Sprendimas: Fresh Media