Grįžti į pradinįSvetainės medis   English Neįgaliesiems Mobili versija

nuoroda kariuomene     

 

KAS įvykių kalendorius

P A T K P Š S
27
6 7 8
9 11 12 14 15
18 19 21 22
23 27 29
30 3 4 5

 

 

Judrėnuose – Lietuvos, Rumunijos karių ir moksleivių sporto žaidynės

2007.09.20
image

Rugsėjo 19 d. Lietuvos kariuomenės karinių oro pajėgų Aviacijos bazėje tarnaujantys kariai kartu su oro policijos misiją Baltijos šalyje vykdančiais Rumunijos kariais surengė sporto šventę Klaipėdos rajono Judrėnų Stepono Dariaus pagrindinėje mokykloje. Šventėje dalyvavo visi mokyklos moksleiviai, mokytojai ir apie 30 kariškių.

Nors oras bandė sugadinti šventę ir lijo beveik visą laiką, tačiau nei vaikai, nei kariai lietaus neišsigando ir aktyviai dalyvavo visose rungtyse. Mažieji, 1-4 klasių mokiniai, varžėsi 300 metrų bėgime, vyriausieji žaidė krepšinį 3x3 ir tinklinį prieš rumunų ir lietuvių kariškius, stipriausieji traukė virvę, o visi kiti dalyvavo kliūčių ruože.

Kliūčių ruožo nugalėtojams rumunai buvo paruošę specialių prizų: dviratį, riedlentę, riedučius.  Lietuvos ir Rumunijos  kariškiai taip pat padovanojo tinklinio, krepšinio ir futbolo kamuolių; mažieji moksleiviai džiaugėsi badmintono raketėmis, o virvės traukimo dalyviai – Aviacijos bazės marškinėliais. Nuskriaustų neliko ne vieno, nes po varžybų visi buvo pakviesti į mokyklos salę paskanauti paruoštų vaišių.

Mokyklos vadovybė ir mokytojai nuoširdžiai dėkojo svečiams už tokią nuostabią šventę ir dovonojo padėkos raštus, paveikslą ir taures. Po vaišių nei kariai, nei mokiniai nenorėjo skirstytis namo – ilgai šnekučiavosi ir planavo ateinančius renginius kartu.

Tai buvo jau antras kartas, kai Rumunijos kariai lankėsi Jundrėnuose. Pirmą kartą kariškiai atvyko į rugsėjo 1-osios šventę ir liko be galo sužavėti tokiu šiltu mokyklos bendruomenės sutikimu, kad nutarė kartu su Aviacijos bazės kariais surengti mokiniams sporto šventę. Aviacijos bazė bendradarbiavimą su Judrėnų Stepono Dariaus pagrindine mokykla pradėjo nuo 2001 metų.

Judrėnų Stepono Dariaus pagrindinė mokyklos kolektyvas taip pat lankėsi ir Šiauliuose, Aviacijos bazėje, kur apžiūrinėjo orlaivius ir stebėjo naikintuvų Mig-21 LanceR pakilimą.


Ltn. Ieva Kuzminaitė, Aviacijos bazė. 

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodassecimg

 
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 188602751.
Totorių g. 25, LT-01121 Vilnius, tel. 8 (706) 70750, faks. (8 5) 264 8517, el. paštas [email protected]
PVM mokėtojo kodas LT100001016116
© Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerija
Sprendimas: Fresh Media