Grįžti į pradinįSvetainės medis   English Neįgaliesiems Mobili versija

nuoroda kariuomene     

 

KAS įvykių kalendorius

P A T K P Š S
27
6 7 8
18 19 21 22
23 27 29
30 3 4 5

 

 

Kaune - VII tarptautinė karo medicinos konferencija

2004.09.24

Rugsėjo 29-30 dienomis Kauno įgulos karininkų ramovėje (A. Mickevičiaus g. 19, Kaunas) vyks VII tarptautinė karo medicinos konferencija. Šių metų konferencijos tema - "Aktualūs karo medicinos aspektai šiuolaikiniu NATO transformacijos laikotarpiu".

 

Konferencijos metu bus skaitomi pranešimai, temomis: karių sveikatos priežiūros problemos ir šiuolaikinių gydymo metodų taikymas, kariškių ir civilių bendradarbiavimas medicininiais klausimais ir priimančiosios šalies parama, karo medicinos personalo mokymo aspektai. Taip pat bus dalijamasi karo medikų dalyvavimo tarptautinėse misijose patirtimi.

 

Savo patirtimi dalysis ir užsienio kolegos. Rumunijos atstovai skaitys pranešimą "Medicininės pagalbos principai masinių sužeidimų metu" bei aptars savo šalies medicinos personalo rengimo naujoves, Danijos medikai kalbės apie savo šalies medicinos tarnybos struktūros pertvarkymą, pranešėjai iš JAV pasidalys aeromedicininės evakuacijos bei sužeistųjų paruošimo transportavimui patirtimi, čekai kalbės apie infekcinių ligų protrūkių kontrolę, švedai - apie fizinio parengimo įtaką karių traumatizmui, slovakai - apie psichologinę paramą kariams misijų metu.

 

Iš viso konferencijoje dalyvaus daugiau nei 200 karo medikų ir civilinės sveikatos priežiūros institucijų atstovų. Renginyje taip pat dalyvaus Rumunijos, Danijos, Čekijos, JAV, Slovakijos, Švedijos, Estijos specialistai.

 

Konferenciją organizuoja Lietuvos kariuomenės Karo medicinos tarnyba ir Kauno medicinos universitetas.

 

Žurnalistų dėmesiui:

Konferencijos atidarymas rengiamas rugsėjo 29 d. 9 val.

 

Papildomos informacijos teirautis Karo medicinos tarnybos ryšių su visuomene karininkės leitenantės Jekaterinos Suvorovos, tel. (8-37) 30 77 05.

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodassecimg

 
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 188602751.
Totorių g. 25, LT-01121 Vilnius, tel. 8 (706) 70750, faks. (8 5) 264 8517, el. paštas [email protected]
PVM mokėtojo kodas LT100001016116
© Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerija
Sprendimas: Fresh Media