Grįžti į pradinįSvetainės medis   English Neįgaliesiems Mobili versija

nuoroda kariuomene     

 

KAS įvykių kalendorius

P A T K P Š S
2 5
13
14 15 17 19
21 23 24 26
29 30 31 3

 

Kariuomenės vadas gerai vertina karininkų profesionalumą ir jais pasitiki

2004.04.30

Šią savaitę kai kuriose Lietuvos žiniasklaidos priemonėse pasirodė publikacijos apie atnaujintą ikiteisminį tyrimą dėl tyčinio krašto apsaugos turto sunaikinimo Šiaulių oro uoste Zokniuose, kurį atlieka Karo policija ir Klaipėdos apylinkės prokuratūra. Šioje byloje minimas Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų vadas plk. Edvardas Mažeikis. Siekdamas užkirsti kelią atnaujinto tyrimo įvairioms interpretacijoms, kariuomenės vadas gen. mjr. Jonas Kronkaitis atsakingai pareiškia, kad visus karininkus jis vertina pagal profesionalumą ir savo pareigų atlikimą. KOP vadui plk. E.Mažeikiui kariuomenės vadas neturi jokių priekaištų dėl jo tarnybinių pareigų atlikimo, todėl negali būti prielaidų dėl nepasitikėjimo šiuo karininku ar jo nušalinimo nuo pareigų. Plk. E.Mažeikis gerai atlieka savo karines pareigas ir sėkmingai tvarko Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų integracijos į NATO oro erdvės stebėjimo ir kontrolės sistemą reikalus.

Kariuomenės vadas praeitų metų rudenį kreipėsi į Generalinę prokuratūrą, o vėliau į Vilniaus m. II apylinkės teismą norėdamas galutinai išsiaiškinti dėl plk. E.Mažeikio nekaltumo, tuo siekdamas užtikrinti, kad ateityje nekiltų papildomų nepagrįstų klausimų dėl gelžbetonio plokščių dingimo. Kariuomenės vado tikslas yra išnaudoti visas teisines procedūras, siekiant visiško aiškumo šioje istorijoje.

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodassecimg

 
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 188602751.
Totorių g. 25, LT-01121 Vilnius, tel. 8 (706) 70750, faks. (8 5) 264 8517, el. paštas [email protected]
PVM mokėtojo kodas LT100001016116
© Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerija
Sprendimas: Fresh Media