Grįžti į pradinįSvetainės medis   English Neįgaliesiems Mobili versija

nuoroda kariuomene     

 

KAS įvykių kalendorius

P A T K P Š S
30 3 4 5
9
14 18 19
21 26
27 29 31 1 2

 

 

Apie viešuosius ryšius – Kauno įguloje

2001.10.29
Spalio 26 d. Kauno įguloje vyko susitikimas–diskusijos apie viešuosius ryšius krašto apsaugos sistemoje. Su Kauno įgulos dalinių S5 (ryšių su visuomene) karininkais, specialistais, kitais susitiko Krašto apsaugos ministerijos Viešųjų ryšių departamento, Informacinio aprūpinimo centro prie KAM darbuotojai, taip pat Užsienio reikalų ministerijos ryšių su visuomene darbuotoja.
Diskutuota, kaip ryšius su visuomene padaryti efektyvesnius, aptarti darbo planai, naujienų vadyba, pristatyta Užsienio reikalų ministerijos informavimo programa "Integracija į NATO".
Kauno įgulos S5 specialistai išsakė savo mintis, pastebėjimus, pasiūlymus viešųjų ryšių srityje.
Aptarta, kokios problemos kyla S-5 renkant, rašant, siunčiant informaciją, taip pat, kaip patobulinti informacijos cirkuliavimą krašto apsaugos sistemoje. Tartasi, kaip gerinti spaudinių platinimą, kad, pavyzdžiui, žurnalą "Karys" gautų kuo daugiau eilinių karių.
Tai abipusis – Krašto apsaugos ministerijos ir Kauno įgulos – pasidalijimas patirtimi, idėjomis, problemų aptarimas.
Susitikimo metu Krašto apsaugos ir Užsienio reikalų ministerijų atstovus Kauno įgula susipažino su Karinių oro pajėgų štabu, Divizijos generolo Stasio Raštikio puskarininkių mokykla, Vytauto Didžiojo jėgerių batalionu, Juozo Vitkaus inžinerijos batalionu, Kauno įgulos karininkų Ramove.
Susitikime – diskusijose dalyvaus ir žurnalų "Karys" bei "Trimitas" žurnalistai, viešųjų ryšių specialistai iš Karinių oro pajėgų, Puskarininkių mokyklos, Inžinerijos, Jėgerių batalionų, KASP, Kauno įgulos karininkų Ramovės, Lietuvos šaulių sąjungos, kitų padalinių.
Tokių išvykų į kariuomenės įgulas tikslas – betarpiškai bendradarbiauti, tobulinti veiksmų koordinavimą viešųjų ryšių srityje.
Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodassecimg

 
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 188602751.
Totorių g. 25, LT-01121 Vilnius, tel. 8 (706) 70750, faks. (8 5) 264 8517, el. paštas [email protected]
PVM mokėtojo kodas LT100001016116
© Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerija
Sprendimas: Fresh Media